A jelentkezés felfüggesztve

Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: XIV. kerület
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat: FIZIKIAI MUNKA

    20 18.03.23 -- 19:06 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Gyógyszeripari minőségellenőrző laboratóriumba keresünk mikrobiológiai laboratóriumi technikust

Mikrobiológiai laboratóriumi technikus

Amit kínálunk:

  • cafeteria,

  • rugalmas munkaidő,

  • dinamikus fiatalos csapat,

  • fejlődési lehetőség,

  • kellemes munkakörnyezet,

  • biztos hosszú távú munkaviszony,

  • határozatlan idejű munkaszerződés

Bérezés, juttatások:

  • megegyezés szerint

Feladatok:

  • sterilitás és mikrobiológiai tisztasági vizsgálatok végzése tisztatérben,

  • környezet higiéniás mintavétel,

  • dokumentáció pontos naprakész vezetése

Amit elvárunk:

  • nagyfokú precizitás,

  • alapfokú számítógépes felhasználói ismeret

  • középfokú szakirányú végzettség

    (mikrobiológiai technikus, egészségügyi szakközép, élelmiszeripari technikus,

    környezetvédelmi technikus, vegyésztechnikus)

Előnyt jelent:

  • 2-3 éves aszeptikus munkavégzésben tapasztalat

fényképes önéletrajzzal,
fizetési igény megjelöléssel
Elvárt végzettség:

Középfok, Szakközépiskola.

A munkavégzés címe:

   XIV. kerület.

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti.

   A Hirdető/cég:

   GYEL Kft.

Érvényesség:

Cégbemutatás:

GYEL Kft.

A Gyógyszeripari Ellenőrző és Fejlesztő Laboratórium több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a gyógyszeripari minőségellenőrzés és orvos-biológiai kutatás-fejlesztés területén, partnereinek széleskörű szolgáltatást kínál a humán és állatgyógyászati termékek, étrendkiegészítők, orvosi segédeszközök, implantátumok, ipari vegyi anyagok, kozmetikumok minőségének és biztonságosságának ellenőrzésében. A Laboratórium kutatás-fejlesztési szerződések keretében megbízható partnere a gyógyszeripari, vegyipari, élelmiszeripari és orvosi eszköz gyártó vállalatoknak, biztonságos termékeik fejlesztésében.

Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!