Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Megbízási

    20 18.03.22 -- 14:07 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Értékesítési munkatárs
Értékesítési munkatársakat keresünk több pozícióba
belvárosi irodába, önálló pénzügyi szolgáltató céghez.
Mind vezetői mind pedig beosztotti feladatok várnak azokra
kik szívesen dolgoznának értékesítési területen.

Amit kínálunk:

  • Igényes környezet,

  • teljes körű támogatás a munkakezdéshez,

  • ingyenes oktatások, címanyagok, ügyfélkör,

  • kiváló termékek,

  • karrier lehetőség, mentori rendszer,

  • belépési támogatás.

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás

  • szerződés kezelés

  • önképzés

  • árajánlat készítés

  • időpont szervezés

  • termék reklámozás

  • akciók hirdetése

  • szerződéskötés

  • tárgyalások lebonyolítása

Amit elvárunk:

  • kitartó szorgalmas munkavállaló

  • határozott fellépés

  • számítógépes gyakorlat

  • ápolt megjelenés

  • céltudatos személyiség

  • kiváló kommunikáció

Előnyt jelent:

diploma

minimum érettségi

Elvárt végzettség:

Középfok.

Számítógép ismeret:

Alapfok.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Megbízási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Nogea Kft.

    Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

    Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
    Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!