Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest, V. kerület
Jogviszony: Vállalkozási

    20 18.04.02 -- 15:20 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ingatlanközvetítő
INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐKET
keresünk
Budapest V. ker. Királyi Pál utcai irodánkba
KEZDŐ TÁMOGATÁS + JUTALÉK

Amit kínálunk:

SEGÍTSÉGET NYÚJTUNK:

  • A szakma megismerésében és elsajátításában

  • Kezdeti időszakban teljesítmény arányos alapjuttatás + piaci átlagon felüli jutalékkal

  • Alap kereseti lehetőséggel

  • Folyamatos és magas szintű képzési rendszerrel

  • Karrierépítésben

Bérezés, juttatások:

  • kezdeti időszakban teljesítmény arányos támogatás + jutalék

  • jutalékos rendszer,

  • állandó alap kereseti lehetőség

Feladatok:

  • Eladó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése

  • Piaci ingatlanok, a bankcsoport saját portfoliójának, és más bankok ingatlanállományának            értékesítése·Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása

  • Pénzügyi termékek értékesítésének lehetősége

  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése

  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében

  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi

  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Ingatlanközvetítői, és vagy értékesítési tapasztalat

  • Ingatlanközvetítői OKJ vizsg

  • Pénzügyi termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

  • Nyelvtudás

Fényképes önéletrajzzal

Elvárt végzettség:

Középfok, Gimnázium.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

A munkavégzés címe:

   Budapest, V. kerület.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Property Sales Management Kft

    Ingatlanközvetítés

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!