Földrajzi hely/megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
Munkavégzés cím: Jászberény és környéke
Jogviszony: Vállalkozási

Az állásajánlat:

    20 18.02.22 -- 18:48 - óráig lehet jelentkezni

TERÜLETI KÉPVISELŐ,TANÁCSADÓ
JÁSZBERÉNY központjában működő belvárosi irodánkba
keresünk 2 fő új munkatársat.
Az iroda az AEGON MAGYARORSZÁG Biztosítótársaság
JNK Szolnok megyei ügynökségéhez tartozik, működési területe elsősorban a Jászság .

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem- a felső határt a Te szorgalmad szabja meg!

  • Kötetlen munkaidő- Te  választod meg szabadon mikor dolgozol,

    ez nagyfokú önállóságot ad.

  • Ingyenes képzés

  • 1 év kiegészítő  jutalék - ha nem éred el a 150 000 Ft-os jutalékszintet

    - ez biztonságot ad.

  • Lendületes csapat : a  menedzser egyben a legjobb tanácsadók közé tartozik,

    ő lesz a mentorod.

  • Egy éven belül vezetői karrier lehetősége

Bérezés, juttatások:

Teljesítmény arányos jövedelem,

de az első évben: minimum 150 0000 Ft

Feladatok:

  • Telefonos időpontegyeztetés

  • Előre egyeztetett ügyféltalálkozók lebonyolítása

  • Ajánlatok elkészítése

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

  • Adminisztráció

Amit elvárunk:

  • Kiváló kommunikációs és szervezési képesség

  • Megbízhatóság, asszertivitás, ügyfélközpontúság

  • MS Office felhasználói szintű ismerete

  • Modern, üzleties megjelenés

Előnyt jelent:

  • Biztosítási,lakástakarékpénztári,hitelezési gyakorlat

  • Felsőfokú végzettség vagy szakirányú végzettség (hatósági vizsgák)

  • Ügyfélkezelésben, ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

  • Értékesítési gyakorlat (marketing ismeretek, kapcsolatfelvétel, ügyfelek szempontjainak figyelembevétele, ügyfélmegtartás)

  • érettségi

  • a számítógép biztonságos használata (MS OFFICE)

  • lap top

  • üzleti ápolt megjelenés

  • kitartó,elkötelezett személyiség

Munkába állás:

Megegyezés után azonnal

Kérlek küldd el fényképes önéletrajzodat,
és pár napon belül felvesszük Veled a kapcsolatot.

Elvárt végzettség:

Középfok, Gimnázium.

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Földrajzi hely/megye:
   Jász-Nagykun-Szolnok megye
A munkavégzés címe:

   Jászberény és környéke.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Vállalkozási.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    Menedzser Ház Kft

    Megbízható, értékesítéssel foglalkozó vállalkozás
    Karrier-
    Lépjünk együtt!
    Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Ezért kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Keresünk elkötelezett, lelkes, új ötletekre nyitott ,és proaktív, saját csapatot irányító, megbízott munkatársakat értékesítési csapatunkba.

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!