Földrajzi hely/megye: Belföld
Munkavégzés cím: megyénként max. 2 főt választunk ki
Jogviszony: Fö vagy mellékfoglalkozás

    20 18.02.09 -- 09:30 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Ügyfél referens (otthonról végezhető munka)
Otthonról végezhető munkát ajánlunk.

Szabad időbeosztással, önálló, otthoni munkával lehet akár
"állásnyi" jövedelmed, a próbaidő után akár fix díjazással.
Teljesítmény arányos jövedelem, felső korlát nélkül.
Az egyéni teljesítmény alapján havonta több százezret kereshet.
Változatos munka, végzettség, szakismeret, nyelvtudás nem szükséges.
Nem ügynökösködés - cégvezetőkkel kapcsolattartás!

Amit kínálunk:

Érdekes, változatos, otthonról, telefonon keresztül végezhető munka.

Megfelelő tudás-, tapasztalat alapján tanácsadói-, illetve szakértői munkára - ennek megfelelő díjazással - továbblépés lehetséges.

Szakmai fejlődés, anyagi előrelépésés, pozíció és karrier lehetőség.

Rugalmas foglalkoztatás - az élethelyzet figyelembe vételével, nem szükséges vállalkozói!

Bérezés, juttatások:

  • Teljesítmény arányos díjazás - felső korlát nélkül - a próbaidő alatt (1-3 hónap), ezt követően, megállapodás szerint, fix díjazás lehetősége.

  • Költségtérítés,

  • Bónuszok.

A próbaidő alatt elérhető jövedelem: 100-400 000.- Ft/hó (nem fizetés!)

Feladatok:

  • Kapott címlista alapján új ügyfelek megkeresése,

  • Telefonhívás, véleménykérés, adatrögzítés,

  • Kutatás (internetes) adatbázisokban,

  • Cégek előminősítése a kapott szempontok szerint,

  • Kapcsolatépítés,

  • Telesales lehetőség: extra kereset! (különösen piacképes szolgáltatások: reklám szolgáltatás és bérköltség csökkentés.

  • Speciális szakterületek:  olcsó mobil - hűség nélkül, sales fejlesztési programok.

Számítógép és telefon használatára épülő,

önállóan, otthonról végezhető munka, a folyamat:

  1. Kapcsolatfelvétel,

  2. Igény felmérés,

  3. Az eredmény rögzítése / telesales

  4. Személyes tárgyalás (opcionális),

Amit elvárunk:

  1. Önálló munkavégzés, ehhez:

    • nyugodt környezet,

    • (gyors) internet,

    • stabil egzisztencia,

  2. céltudatosság, kitartás, kapcsolat építési képesség

  3. Folyamatos aktivitás (mellékfoglalkozásként is!)

  4. Napi kapcsolattartás (a próbaidő alatt)

Előnyt jelent:

  • Aktív, vezetői kapcsolatrendszer,

  • Vállalkozási gondolkodásmód, tapasztalat,

  • tapasztalat: vezetői kommunikációban és/vagy telefon használatban (call center, telesales)

  • Saját vállalkozás,

  • Az önéletrajz elküldését megelőző, telefonon keresztül történő jelentkezés !

  • Betöltött 18 év,

  • Állandó Internet hozzáférés,

  • Korlátlan telefon - az első hónap után a cég biztosítja,

  • Internet használati és számítógépes alapismeretek,

  • Megfelelő tapasztalat, üzleti tájékozottság,

  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés.

Munkába állás:

Azonnal. A kifizetés folyamatos.

Fényképes önéletrajz és motivációs levél:
•  Miért jelentkezik?
•  Miért épp Önt válasszuk?
•  A megcélzott pozíció - vezetői ambíciók?

A jelentkezés előtt tanulmányozd át a WEB oldalunk el a "Karrier" menüpontját!

Elvárt végzettség:

Középfok, Gimnázium.

Elvárt gyakorlat:

1 év

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Gyakorlott.

Földrajzi hely/megye:
   Belföld
A munkavégzés címe:

   megyénként max. 2 főt választunk ki.

Alkalmazási jogviszony:
  •    Fö vagy mellékfoglalkozás.
  • Érvényesség:

    Cégbemutatás:

    CPDI Ltd

    Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
    and:
    www.freedigitalphotos.net
    Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
    Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!