Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 17.12.18 -- 15:58 - óráig lehet jelentkezni

Termék reklámozó irodai munkatárs
Pénzügyi szolgáltatások, termékek reklámozására
irodai telekommunikációs munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

Hosszútávú munkalehetőséget kínálunk ingyenes átképzéssel.

Igényes belvárosi irodában, kultúrált környezetben,

heti 4 napos munka héttel dolgozhat.

Rövid időn belül karrier lehetőség van.

2 új szakmát adunk, ami biztos megélhetést nyújt.

Bérezés, juttatások:

Alap + jutalék + bónusz!

Feladatok:

  • termékek reklámozása

  • piackutatás

  • akciók hirdetése

  • tárgyalási időpontok szervezése

  • adminisztráció

  • önképzés

Amit elvárunk:

  • lendületes habitus

  • ápolt megjelenés

  • gyakorlott számítógép kezelés

  • kiváló kommunikáció

  • határozott fellépés

  • szorgalom

  • kedves, kellemes telefonhang

Előnyt jelent:

diploma, BOI bizonyítvány, hatósági vizsga /MNB/

minimum érettségi

Munkába állás:

folyamatos

Nincs határidő a jelentkezéshez,
szeretettel várjuk az érdeklődők önéletrajzát.

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!