Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: IX.
Jogviszony: Megbízási

Az állásajánlat:

    20 17.12.18 -- 15:52 - óráig lehet jelentkezni

Komplex felvétel
több pozícióba hosszú távra

Huszon éve együtt dolgozó csoportba keresünk több pozícióba hosszútávra munkatársakat. Fejlesztések miatt 5 főt veszünk fel értékesítési területre, vezetőnek, tanácsadónak, szervezőnek, telemarketingesnek, üzletkötőnek

Amit kínálunk:

•  Hosszú távú munkalehetőség ingyenes átképzéssel pénzügyi, szolgáltatói területre.

•  Ingyenesen használható 400 m2-es belvárosi iroda,

•  ingyenes telefonálás,

•  egy éves belépési támogatás,

•  meglévő ügyfélkör, folyamatos címanyag,

•  telemarketinges segítség,

•  lebeszélt tárgyalási időpontok,

•  lap-top,

•  több új szakma megszerzése, több lábon állás egy cégen belül.

Bérezés, juttatások:

  • Alaptámogatások,

  • megszerezhető alapok,

  • jutalékok,

  • célprémium,

  • jutalmak, stb.

Feladatok:

•  kapcsolattartás,

•  tanácsadás, piackutatás, igényfelmérés,

•  árajánlatok készítése,

•  tárgyalások levezetése,

•  szerződések kötése,

•  oktatás, mentorálás,

•  kapcsolatépítés,

•  szerződések kezelése,

•  termék kiajánlás,

•  időpont egyeztetés

Amit elvárunk:

•  Kiváló kommunikációs készség,

•  határozott fellépés,

•  pesti lakhely,

•  számítógépes ismeret,

•  érettségi,

•  ápolt megjelenés,

•  csapat szellem,

•  önálló munkavégzés,

•  empátia készség,

•  önképzési hajlam

Előnyt jelent:

diploma

részletes szakmai önéletrajz, érettségi

Munkába állás:

folyamatos

folyamatos

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   IX.

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!