Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 17.12.16 -- 19:56 - óráig lehet jelentkezni

Ügyfél tájékoztató tanácsadó
Tisztelt Munkavállaló!

Fő -és mellékállásba keresünk sikeres régi cégünkhöz
3 tanácsadó kollégát, akik ügyfeleinket
korrekten, megbízhatóan tájékoztatnák akciókról, termékeinkről.

Amit kínálunk:

Mivel foglalkozunk?

  • Azoknak akik lakást vennének, cserélnének, felújítanának vagy bővítenének olyan szolgáltatást ajánlunk amivel több mint 30 %-os nyeresége lesz.

    Mindenki ismeri a lakástakarékot, de nem tudják mire lehet felhasználni vagy hogyan juthatnak hozzá ehhez a 30 % többlet bevételhez.

  • Akiknek tanuló gyermekeik vannak azon gondolkodnak, hogy miből taníttassák őket. Ugyan miből lesz diplomája a gyermeknek ha nincsenek milliók a bankszámlán?

    A fiatalok sajnos diákhitellel adósítják el magukat és még felnőtt korukban is nyögik ennek terheit.

    Olyan szolgáltatást ajánlunk amivel ez megelőzhető.

  • A csapból is az folyik, hogy nem lesz nyugdíjunk. Sajnos ez nem ijesztgetés, nagyon rossz a helyzet országunkban.

    Ahhoz, hogy ne kelljen a gyerekeink nyakán élősködnünk öregen, bizony meg kell ismernünk pár olyan szolgáltatást amivel ez elkerülhető.

Sorolhatnám még a témákat, amik foglalkoztatják a lakosságot.

Tanácstalanok, segítségre szorulnak az emberek.

Cégünk kollégái huszonéves tapasztalattal és tudással nyújtanak megoldásokat.

Feladatok:

Keresünk olyan munkatársakat akik e nemes feladatban velünk dolgoznának.

Megfelelő és kiemelkedő támogatásokkal megtanulnák szakmánkat.

Amit elvárunk:

  • minimum érettségi

  • számítástechnikai ismeretek

  • kiváló kommunikációs készség

  • határozott fellépés

  • empátia

  • önképzési hajlam

  • ápolt megjelenés

Előnyt jelent:

lap-top, doploma

érettségi

Munkába állás:

folyamatos

részletes szakmai önéletrajz

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
   Teljes vagy rész munkaidö
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!