Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Föállás

Az állásajánlat:

    20 17.12.13 -- 20:13 - óráig lehet jelentkezni

Vezető szeretnél lenni, segítek megvalósítani!
Nyitott kapukat döngetsz ha minden vágyad egy vezetői pozíció.
Csak a hozzá állásodon áll, hogy pár hónap alatt megvalósítod-e vagy sem.
Cégünk lehetőséget ad neked szolgáltatói területen, ha minimum érettségizett álláskereső vagy.

Amit kínálunk:

  1. Új szakmákat tanulhatsz rövid idő alatt.

  2. Ingyenes, magas szintű képzéseken vehetsz részt.

  3. Igényes belvárosi irodában dolgozhatsz.

  4. Mentor mellett kezdheted a pályafutásodat.

  5. 1 éves támogatási rendszerben vehetsz rész.

  6. Mindent biztosítunk a munkavégzéshez.

  7. Céges telefoncsomag, ingyenes telefonálás.

  8. Munkaversenyek, anyagi motivációk, utazások.

  9. Kiemelkedő jövedelem.

Feladatok:

  • önképzés

  • akciók hirdetése, reklámozás

  • tárgyalási időpontok szervezése

  • igényfelmérés

  • megoldási javaslatok kidolgozása

  • árajánlatok készítése

  • szerződés kötés, szerződés kezelés

  • toborzás

  • beillesztés

  • oktatás

  • adminisztráció

Amit elvárunk:

  1. Határozott fellépés fontos.

  2. Üzleties öltözködés elvárt.

  3. Kiváló kommunikáció szükséges.

  4. Pedagógiai hajlam elengedhetetlen.

  5. Empátia készség előny.

  6. Pontosság mindenek előtt!

  7. Megbízhatóság elvárt.

Előnyt jelent:

Diploma!

Érettségi!

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás
Érvényesség:

    20 17.12.13 -- 20:13 - óráig lehet jelentkezni     .

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!