Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 17.12.22 -- 20:51 - óráig lehet jelentkezni

ELADÓ

A Dorothy & Aby folyamatosan növekvő,
élvonalbeli prémium márkákat forgalmazó,
kiterjedt bolthálózattal rendelkező ruházati outlet,
ELADÓ munkatársakat keres most nyíló és meglévő
BUDAPESTI üzleteibe.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Kimagasló prémium rendszer

  • Előre lépési lehetőség

  • Stabil munkaviszony

  • Teljes vagy igény esetén részmunkaidő

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Jó hangulatú, pörgős, attraktív munkakörnyezet

Feladatok:

  • Vásárlók magas színvonalú kiszolgálása

  • Üzletkép kialakítása, az üzletvezető koordinálása alapján

  • Áruval kapcsolatos teendők (felvétel, feldolgozás, kihelyezés)

Amit elvárunk:

  • Jó kommunikációs készség, magabiztos fellépés

  • Önálló kezdeményezési készség

  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás

  • Érdeklődés a divat és a trendek iránt

  • Magas munkabírás

Előny: ruházati üzletben szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajz!

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Alapfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

(a) Nyelvtudást nem igényel

Számítógép ismeret:

Alapfok

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti
Érvényesség:

Cégbemutatás:

ABIDODO KFT.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!