Földrajzi hely/megye: Pest megye
Munkavégzés cím: Szigetszentmiklós és vonzáskörzete
Jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

Az állásajánlat:

    20 17.12.22 -- 14:58 - óráig lehet jelentkezni

Ingatlan tanácsadó

Ügyfeleink által elismert és eredményes, családias hangulatú ingatlanirodánkba olyan ügyfélközpontú, empatikus, önmagára és munkájára igényes munkatársat keresünk,

aki részese kíván lenni egy felkészült, precíz értékesítői csapatnak. Irodánkat azért szeretik ügyfeleink, mert munkánkat a szakszerűség, gyorsaság, költséghatékonyság jellemzi. Mi nem ígérgetünk, őszintén állunk az emberekhez, a ránk bízott feladatokat úgy látjuk el, mintha az a saját ügyünk lenne. Ingatlanirodánk jelmondata is tükrözi működési filozófiánkat: Együtt, az Ön otthonáért.

Amit kínálunk:

  • Kezdő munkatársaknak teljes betanítást, folyamatos szakmai támogatást

  • Ingyenes irodahasználatot, ingyenes hirdetéseket

  • Kiváló és professzionális szoftverhasználatot

  • Magas érzelmi hangoltságú csapat biztonságát

  • Magas jutalék mellett bejelentett munkaviszonyt (nem szükséges vállalkozást alapítani)

Bérezés, juttatások:

  • Tisztán jutalékos rendszer. Nincs asztalpénz és egyéb költségek.

Feladatok:

  • Saját megbízások felvétele, kezelése

  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel

  • Szerződések, megállapodások előkészítése

  • Az értékesítési folyamat teljes körű támogatása, figyelemmel kísérése

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

  • Pozitív beállítottság, az ingatlanközvetítői szakma tisztelete és szeretete

  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

  • Csapatjátékos gondolkodás képessége

  • Úgy bánj az ügyfelekkel, ahogy Te is elvárnád, hogy bánjanak Veled

  • Saját gépjármű szükséges

És azt tudtad, hogy a Szigetingatlannál…

  • Minimális befektetéssel indíthatsz több milliós háttérrel rendelkező vállalkozást?

  • Együttműködő csapatunknak és hálózatunknak köszönhetően lesznek sikereid?

  • Szakmai iránymutatásainkat megfogadva, bevált módszerek mellett és kötetlen időbeosztásban dolgozhatsz?

  • Rövid időn belül megtanulhatod, hogyan lehetsz elismert ingatlan tanácsadó?

  • Professzionális és biztos irodai hátteret kapsz munkádhoz?

  • Ingatlanközvetítésben, vagy hitelügyintézőként szerzett tapasztalat

Munkába állás:

Megegyezés szerint

Egyéb közlendő:

A Szigetingatlan.hu Kft. 11 év szakmai tapasztalatával a Csepel-sziget területén,
szigetszentmiklósi székhellyel működő ingatlaniroda.
Tagja a Magyar Ingatlanközvetítők Országos Szövetségének (MIOSZ).
Közel 300 partnerirodával alkotunk egy közös adatbázist,
melyben több, mint 10.000 ingatlan található országszerte,
és közel 1000 társértékesítővel tudunk együttműködni.

Kit keresünk?
Jó kommunikációs készséggel rendelkező, empatikus, helyes önismerettel rendelkező, az ügyfelek igényeinek, céljainak megismerésére nyitott és megvalósításában segíteni akaró munkatársat, aki igényes önmagára, környezetére és munkájára.

A legjobb szakma a miénk! Miért?
Mert az ingatlanpiac folyamatosan új lehetőségeket és izgalmakat tartogat.
Mert itt nincs két egyforma napunk, minden ügyfél és ügylet más és más kihívást rejt!
Mert pozitív és lelkes hozzáállásod eredményeként hamarosan elégedett ügyfelek tucatjait tudhatod magad mögött és stabilizálhatod bevételeidet!

Működési területeink:
Szigetszentmiklós és vonzáskörzete (Budapest XXI., Halásztelek, Szigethalom, Tököl, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Szigetújfalu, Ráckeve, Dunavarsány, Délegyháza, Dunaharaszti, Taksony, Alsónémedi)

Ha nem a „húsdarálós” ingatlanirodákat keresed,
ne habozz elküldeni részünkre önéletrajzod és motivációs leveled.
Tájékozódj rólunk és referenciáinkról weboldalunkon is.

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Földrajzi hely/megye:
   Pest megye
A munkavégzés címe:

   Szigetszentmiklós és vonzáskörzete

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti vagy vállalkozói
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Szigetingatlan - Ingatlan, hitel, biztosítás

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!