Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 17.10.24 -- 17:09 - óráig lehet jelentkezni

ÜGYFÉLKAPCSOLATI SZAKÉRTŐ
Tisztelt Érdeklődő!

Cégünk fő és mellékállásba
vesz fel olyan kommunikatív munkatársat
aki szívesen foglalkozna ügyfelekkel.
Önálló pénzügyi szolgáltató vagyunk,
több multi termékeivel, ügyfeleivel, rendelkezünk.

Amit kínálunk:

   Szeret beszélgetni?

   Érdeklik az emberek problémái, céljai?

- Ebben az esetben itt a helye nálunk, mert mi segítséget, megoldást nyújtunk

    családoknak, cégeknek azokra az igényekre amik számukra fontosak.

 - Amennyiben nem csak ügyfelekkel foglalkozna hanem kollégákkal is,

     vezető pozíciók elérhetők 6 hónapon belül az átképzés után.

Feladatok:

  • Piackutatás,

  • kapcsolatépítés,

  • termék reklámozás,

  • akciók hirdetése,

  • szerződések kötése és kezelése,

  • önképzés.

Amit elvárunk:

  • Ápolt, üzleties megjelenés,

  • kiváló kommunikációs készség,

  • határozott fellépés.

Előnyt jelent:

diploma

min. érettségi

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
   Teljes vagy rész munkaidö
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!