Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Belváros
Jogviszony: Rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 17.10.20 -- 22:17 - óráig lehet jelentkezni

Részmunkaidős recepciós állás
éjszakai műszakra

A belvárosban lévő szálláshelyünkre angolul jól beszélő diákokat keresünk esti műszakra
(17-től 24 óráig, esetenként maximum hajnal 2-ig) recepciós pozícióra, hosszú távra!

Amit kínálunk:

  • A munkaidő heti 2-3 este, fix napokon.

  • 3 csillagos színvonalú szálláshely, kevés szobával, családias légkörben.

Bérezés, juttatások:

Fizetés órabér alapján, plusz jutalékok.

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • hagyományos szállodai recepciós feladatok ellátása

    (vendégek érkeztetése, utaztatása, fizettetése, kérdések, problémák kezelése),

  • valamint adminisztratív feladatok

    (levelezés, foglalások rögzítése, ellenőrzése).

Az ideális jelentkező kommunikatív, precíz, továbbá vendégközpontú gondolkodással és jó problémamegoldó képességgel rendelkezik.

Önmagára és környezetére is igényes, megbízható, káros szenvedélyektől mentes személy.

Az angol nyelv tárgyalóképes ismerete - szóban és írásban is - elvárás. Idegenforgalmi tanulmányok, tapasztalat és egyéb nyelv ismerete előnyt jelent.

Munkába állás:

1-2 héten belül

Jelentkezni angol nyelvű fényképes önéletrajzzal
az alábbi jelentkezési laphoz csatolva lehet.

Kérdezzen a hirdetőtől! :
Elvárt végzettség:

Középfok

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Középfok

(b) idegennyelv tudás elöny

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   Belváros

Alkalmazási jogviszony:
   Rész munkaidö
Érvényesség:

    20 17.10.20 -- 22:17 - óráig lehet jelentkezni     .

Cégbemutatás:

Central Budapest Hotels

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!