Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Fö vagy mellékfoglalkozás

    20 17.08.16 -- 16:18 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

   Allianz Hungária Zrt.

A meglévő és új ügyfelek magas szintű
kiszolgálása érdekében új munkatársakat keres

Ügyfélszolgálati-értékesítési
munkatárs

munkakörbe Budapest

Az Ön leendő feladatai:

• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
• Ügyféligények kiszolgálása
• Új ügyféltalálkozók megszervezése, lebonyolítása
• Igény alapú egyedi ajánlatok készítése, szerződéskötés
• Szerződések nyomon követése, kezelése

Amit Öntől várunk el:

• Minimum érettségi
• Kiváló kommunikációs készség
• Határozott, céltudatos személyiség
• Eredményorientáltság
• Ügyfél központúság
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

• Főiskolai vagy Egyetemi diplomavégzettség
• Biztosítási hatósági vizsga (MNB)
• Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

• Multinacionális vállalati háttér
• Allianz biztosító, FHB bank, Fundamenta teljes pénzügyi termékpalettája
• Versenyképes, teljesítmény arányos jövedelem
• Folyamatos szakmai továbbképzés
• Gyakornoki program

Jövedelem:

Alapbér + teljesítményarányos jutalék.

Önéletrajzát a jelentkezési lapon, csatolva várjuk.

Alkalmazási jogviszony:
   Fö vagy mellékfoglalkozás
Érvényesség:

    20 17.08.16 -- 16:18 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.     .

Cégbemutatás:

WZV Kft

ALLIANZ - Együtt A-tól Z-ig
A németországi központú Allianz - amely a magyar pénzügyi szektor első és legnagyobb nyugati befektetője volt - a világ egyik legnagyobb biztosítási és pénzügyi szolgáltatóháza, Európában piacvezető.

Az Allianz négy alaptevékenysége

vagyon- és felelősségbiztosítás
élet- és egészségbiztosítás
vagyonkezelés
banki szolgáltatások

Az Allianz a vezető nemzetközi vállalkozások élenjáró globális biztosítója, a "Fortune 500"-ba tartozó világcégek mintegy felének nyújt biztosítási fedezetet. Széles körű nemzetközi befektetési és vagyonkezelési szaktudását egyesítő befektetési üzletága, az Allianz Global Investors révén az Allianz már a top nemzetközi vagyonkezelők közé tartozik. Ügyfelei javára 442 milliárd euró vagyont kezel szerte a világon.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!