Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Belföld
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 17.08.28 -- 16:14 - óráig lehet jelentkezni

Visszárú szállító
áruházakból

Az ország nagyvárosaiban, az áruházakban visszavett garanciális elektronikai visszáruk vizsgálatára, tesztelésére és szállítására, a hibás/javított készülékek, valamint a megrendelt alkatrészek szállítására keres szervizünk munkatársat.

Amit kínálunk:

  • Jó munkahelyi légkör, jó csapat

  • Teljesítményarányos bérezés

  • Megbecsülés

Feladatok:

  • Az áruházakban az elektronikai visszáruk alapos állapot vizsgálata, tesztelése.

  • A szükséges átvételi adminisztráció precíz elvégzése.

  • Az átvett visszáruk szakszerű, sérülésmentes szállítása.

  • Hibás és javított, nyomtatók, monitorok szállítása.

  • Megrendelt alkatrészek kereskedelmi partnereinktől történő átvétele és szállítása.

  • A szállító gépjármű rendben tartása.

Amit elvárunk:

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Legalább 5 éves gépjármű vezetői gyakorlat.

  • Műszaki (számítástechnikai) területen szerzett középiskolai végzettség.

  • Tapasztalat számítógépek és perifériák kezelésében, használatában.

  • Erkölcsi bizonyítvány.

2017.08.20.

Elvárt végzettség:

Középfok

Elvárt gyakorlat:

5 év

A munkavégzés címe:

   Belföld

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Printer Comfort Kft.

Elektronikai javítással foglalkozó szerviz. Főként garanciális nyomtatók, monitorok, telefonok elektroniláját javítjuk. Foglalkozunk a fenti meghibásodott termékek begyűjtésével is az áruházakból.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!