Földrajzi hely/megye: Csongrád megye
Munkavégzés cím: Szeged
Jogviszony: Alkalmazotti

Az állásajánlat:

    20 17.08.28 -- 15:10 - óráig lehet jelentkezni

Tech Project Manager,
Szeged

Olyan nyitott személyiségű developerek/project managerek jelentkezését várjuk, akik szívesen utaznának a nagyvilágban, és technikai ismereteikkel segítenék az ügyfeleink és a saját rendszerünk közötti integrációt.

Amit kínálunk:

  • Együtt dolgozhatsz olyan nemzetközileg elismert márkákkal,

    mint a Toys"R"Us vagy a Björn Borg.

  • Szakértelmeddel alakíthatod termékünket és hozzájárulhatsz ügyfeleink sikeréhez.

  • Utazási lehetőség a világ több pontjára, hogy ügyfeleinkkel személyesen is találkozhass.

  • Rendszeresen szervezünk közös programokat pl. gokartozás, mozizás, airsoftozás stb.

Bérezés, juttatások:

  • Havi bruttó 500-850 ezer forint közötti fizetés, és

  • részvényopció lehetőség.

Feladatok:

  • Megvizsgálni ügyfelünk és az Antavo rendszere közötti integráció technikai feltételeit

  • Project timeline készítése az integráció lépéseiről

  • Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal az integráció megvalósítása érdekében

  • Folyamatos kommunikáció az ügyfél technikai csapatával

  • Integrációs határidők meghatározása és betartatása

  • Technikai és integrációs dokumentációk készítése angol nyelven

  • Személyes találkozók külföldi ügyfeleinkkel

  • Partnercégek technikai integrációjának vizsgálata, megvalósítása

Amit elvárunk:

  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Programozási és szoftverfejlesztési ismeretek

  • Webes technológiák ismerete (API-k, SDK-k, különféle alkalmazásszerverek)

  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, határozottság, magabiztosság

  • Jó kommunikációs, szervezői készség és problémamegoldó képesség

  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Ügynökségi tapasztalat

  • Ecommerce keretrendszerek ismerete (pl. Magento, Shopify)

  • Hírlevélküldők, ERP és CRM integrációk ismerete

Ezen az oldalon küldd át nekünk önéletrajzodat: https://antavo.com/job/technical-project-manager/

Elvárt nyelvtudás:

(és/vagy:)

Angol

Középfok

Földrajzi hely/megye:
   Csongrád megye
A munkavégzés címe:

   Szeged

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Antavo Kft.

Az Antavo szegedi startup, ami nemzetközi piacra szállít hűségprogram megoldásokat online és offline retailerek számára. Olyan globális cégekkel dolgozunk együtt, mint a Toys"R"Us vagy a Björn Borg.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!