Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: XVIII. kerület
Jogviszony: Alkalmazotti vagy vállalkozói

    20 17.08.18 -- 17:14 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

UNALMAS A MUNKAHELYED?
HIÁNYZIK A SZAKTUDÁSOD MEGBECSÜLÉSE?
KEVESLED A JELENLEGI FIZETÉSED?

VÁLTANÁL?
AKKOR NÁLUNK A HELYED!
Autóalkatrész kereskedelemmel foglalkozó cégcsoport keresi
ALKATRÉSZ ÉRTÉKESÍTŐ SZAKEMBERÉT
határozatlan idejű, teljes munkaidős
munkaviszony keretében. Most lehetőség nyílik arra, hogy az egyik legismertebb autóalkatrész szaküzlet meghatározó csapattagjává válj! Ha érdekel az ajánlat, olvasd el figyelmesen az alábbiakat, és juttasd el jelentkezésedet a kapcsolattartói elérhetőségre.

Amit kínálunk:

  • Próbaidő leteltét követően határozatlan idejű munkaviszony.

  • Versenyképes, a teljesítmény növekedésével összhangban folyamatosan emelkedő jövedelem.

  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés.

  • Egyedülálló lehetőség azok számára, akik fejleszteni szeretnék magukat.

  • Fix napi munkaidő.

Bérezés, juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Teljesítmény függvényében emelkedő, versenyképes jövedelem

  • Béren kívüli természetbeni juttatások

  • Szakmai fejlődés lehetősége

Feladatok:

  • az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása

  • ügyfelek profi kiszolgálása telefonon és személyesen

  • szállításra, árukiadásra vonatkozó feladatok ellátása

  • adminisztratív feladatok ellátása (megrendelések, nyilvántartások naprakész vezetése, adatbázis karbantartás)

Amit elvárunk:

  • autóalkatrész kereskedelem terén szerzett tapasztalatok

  • érettségi

  • elkötelezett és teljesítményorientált személyiség

  • vállalkozó szellem

  • vevőközpontúság

  • kiváló kommunikációs készség

  • szervezőkészség, kreativitás, tervezési készségek

  • rugalmasság

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, Internet)

  • kulturált megjelenés

  • érettségi

Előnyt jelent:

  • Kiskereskedelem területén szerzett szakmai tapasztalatok.

  • B kategóriás jogosítvány

  • autószerelésben szerzett jártasság

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Munkába állás:

Munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Jelentkezés módja: Csatolva megküldött fényképes
szakmai önéletrajzzal, bizonyítványmásolattal.
Jelentkezés határideje: folyamatosan, a hirdetés megjelenésének idejéig.

Elvárt végzettség:

Középfok

Elvárt gyakorlat:

2 év

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   XVIII. kerület

Alkalmazási jogviszony:
   Alkalmazotti vagy vállalkozói
Érvényesség:

    20 17.08.18 -- 17:14 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.     .

Cégbemutatás:

VW - Audi Bontó

Cégünkről

Üzletünk személyautó és kisteherautó alkatrész-értékesítéssel foglalkozik.
Raktárbázisunk 700 m2 alapterületű, amelyen a 65 különböző VW és a 43 különböző AUDI típushoz, mintegy 150 ezer darabos állandó készletet tartunk.
Ezekhez a típusokhoz a teljes alkatrész paletta beszerezhető nálunk. Elköteleztük magunkat a minél több, és a termékek tekintetében minél szélesebb körű bontott alkatrész raktáron tartása mellett, amely meggyőződésünk szerint sikereink záloga.
A bontott alkatrészeket minden esetben bevizsgáljuk.
Egyedi bontott alkatrészrendelés.
Az eredeti, gyári alkatrészeket mind a magyar, mind a német nagykereskedelmi raktárról be tudjuk szerezni, természetesen onnan, ahol az ár kedvezőbb vagy gyorsabb a szállítási határidő.
Az után-gyártott alkatrészek kiválasztásánál legfontosabb szempont az alkatrészek minősége, különös figyelemmel a lényeges elemekre, fék berendezés, vezérmű készletek. Ezen alkatrészeket leszállítjuk lehetőség szerint még a rendelés napján.
Korszerű számítógépes nyilvántartó rendszerünknek köszönhetően mindig pontos, naprakész információval tudunk szolgálni.
Eddig is és a jövőben is arra törekszünk, hogy vásárlóink igényeit maradéktalanul, gyorsan, kifogástalan minőségben és piacképes árral tudjuk kielégíteni.
Cégünknél mind a postai utánvétel, mind a futárszolgálat rendelkezésre áll, hogy a lehető leggyorsabban és legkényelmesebb úton jusson el ügyfeleinkhez a kívánt termék.
Ügyfeleink szinte kivétel nélkül rendszeres vásárlóink lesznek, ami elégedettségüket tükrözi, s amit mi forgalomtól függően kedvezményekkel hálálunk meg, amivel jelentős összeget takaríthatnak meg.
Szervizeknek, viszonteladóknak, flottáknak, törzsvásárlóinknak nagyobb kedvezményeket tudunk biztosítani, amelyekről elérhetőségeinken érdemes érdeklődni
Eddig is arra törekedtünk, és a jövőben is az a célunk, hogy vásárlóink igényeit maradéktalanul, gyorsan, kifogástalan minőségben és piacképes árral tudjuk kielégíteni.
Valamennyi munkatársunk arra törekszik, hogy minőségi, gyors kiszolgálással kivívja és megtartsa ügyfeleink elégedettségét.
Árajánlatainkat kérje akár telefonon, akár e-mailben; amennyiben azok elnyerik tetszését, keressen bennünket, és legyen Ön is ügyfelünk, partnerünk!

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!