Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Megbízási

    20 17.07.28 -- 15:33 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Értékesítési manager

Több lábon álló Kft. banki és biztosítási területre olyan értékesítési vezetőt keres aki ezeken a területeken tapasztalatot szerzett.

Amit kínálunk:

3 területen lehet /ingatlanközvetítés, biztosítási és banki szolgáltatások teljes körűen/ tevékenykedni.

Meglévő ügyfélkör van, folyamatosan feldolgozásra váró címanyag biztosítva.

Telemarketinges támogatás, egyeztetett időpontok segítik az értékesítőket.

Minden oktatás ingyenes.

Igényes, belvárosi iroda teljes körűen használható reggeltől estig bérleti díj nélkül.

Belépő értékesítőink egy évig anyagi támogatásban részesülnek a kereseten felül.

Feladatok:

  •  önképzés

  •  szerződéskötés

  •  toborzás

  •  oktatás

  •  mentorálás

  •  adminisztráció

  •  szakirányú végzettség legalább a biztosítási szakmára vagy diploma

  •  minimum 3 év vezetői tapasztalat

  •  minimum 5 év értékesítési tapasztalat

Fényképes, részletes szakmai önéletrajzot kérünk.

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási
Érvényesség:

    20 17.07.28 -- 15:33 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.     .

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!