Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Teljes vagy rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 17.07.28 -- 15:32 - óráig lehet jelentkezni

Érett korú kollégát keresünk
pénzügyi tanácsadónak

Régi sikeres csapat olyan érett korú munkatársakat keres létszámbővítés alkalmával akik még szívesen tanulnak és szakmájukban nem kapnak már lehetőséget.

Amit kínálunk:

•  Ingyenes átképzés pénzügyi, szolgáltatói területre.

•  Főállásban vagy részmunkaidőben is el lehet helyezkedni.

•  Egy éves támogatás kereseten felül.

•  Belvárosi igényes irodahasználat.

•  Meglévő ügyfélkör, folyamatos címanyag.

Feladatok:

•  Címanyagok feldolgozás,

•  kapcsolatépítés,

•  futó akciók hirdetése,

•  tárgyalási időpontok leszervezés,

•  lefolytatása,

•  szerződések kötése,

•  kapcsolattartás,

•  szerződés kezelés

Amit elvárunk:

•  jó kommunikációs készség,

•  ápolt megjelenés,

•  gyakorlott számítógép kezelés,

•  önképzési hajlam

•  minimum érettségi

Alkalmazási jogviszony:
   Teljes vagy rész munkaidö
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!