Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Rész munkaidö

Az állásajánlat:

    20 17.07.28 -- 15:31 - óráig lehet jelentkezni

Részmunkaidős pénzügyi szolgáltató
Évtizedes tapasztalattal bíró sikeres pénzügyi szolgáltató csapat
3 fő részmunkaidős tanácsadó munkatársat keres
ingatlan, banki, és biztosítási területre.

Amit kínálunk:

  • Kötetlen munkaidőbe, napi pár órai munkára keresünk olyan kollégákat akik ezen a 3 területen szívesen dolgoznának mert kiegészítő jövedelemre van szükségük.

  • Ingyenes oktatások, belépési támogatások, igényes irodák, címanyag, telemarketinges támogatás áll a rendelkezésre.

Bérezés, juttatások:

jutalékos rendszer

Feladatok:

  • Akciók, termékek reklámozása, piackutatás,

  • időpont szervezés,

  • szerződéskötés, szerződéskezelés,

  • önképzés.

Amit elvárunk:

  • Számítástechnikai ismeretek,

  • jó kommunikációs készség,

  • ápolt megjelenés, határozott fellépés,

  • lap-top vagy tablet.

Minimum érettségi!

Előnyt jelent:

Diploma

Munkába állás:

Folyamatos

Részletes szakmai önéletrajzzal lehet jelentkezni, írásban küldünk időpontot interjúra.

Elvárt végzettség:

Középfok

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

Alkalmazási jogviszony:
   Rész munkaidö
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!