Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím:
Jogviszony: Megbízási

    20 17.07.28 -- 15:27 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.

Vagyon -és életbiztosítási tanácsadó
Hosszútávú munkalehetőség, olyan cégnél
ahol 20 év pénzügyi tapasztalatát adjuk át a siker érdekében.

Amit kínálunk:

AZ ÉLET SZÉP!

Viszont ha nincs munkád vagy keveset keresel, nem tudod élvezni.

Kérlek tedd fel magadban a kérdést!

Megtettem-e mindent annak érdekében, hogy jól éljek???

Két választás lehet, igen vagy nem. Ha igennel válaszoltál, de mégis az én hirdetésem olvasod, akkor segítségre szorulsz. Ha nemmel válaszoltál, az a rossz hírem, hogy akkor is!

Szerencsére én egy sikeres önálló pénzügyi Kft. felelős vezetőjeként több féle munkát tudok neked ajánlani. Persze vannak feltételeim.

Pl.: érettségi alap feltétel, ápolt megjelenés szintén, számítógépes ismeret ugyan csak, és ami a legfontosabb, az a választékos szép kommunikáció.

A cégemnél beszélgetéssel keressük a kenyerünket. Segítünk az ügyfeleinknek megoldani a problémáikat, gondjaikat. Megoldásokat ajánlunk a terveik megvalósításához is. Átvállaljuk a ügyfelektől a kockázatot baj esetén és tanácsainkkal megvalósulnak tervezett céljaik.

Szép feladat a miék!

Van kedved egy olyan munkahelyen dolgozni ahol igényes irodában, ingyen tanulási lehetőséggel, sok segítőkész kollégával és magas jövedelemmel találkozhatsz?

Nem kell mást tenned, szerkeszd meg részletes szakmai önéletrajzodat és küld el, én egy személyes interjú keretein belül segítek neked, hisz ezért fordulsz hozzám.

Köszönöm a figyelmed!

Lovasné Emilia

HR vezető

Feladatok:

napi kapcsolattartás ügyfeleinkkel, akciók hirdetése, igények felmérése, termékek és szolgáltatások bemutatása, tárgyalási időpontok szervezése, szerződés kezelés, szerződés kötés

Elvárt végzettség:

Középfok

Alkalmazási jogviszony:
   Megbízási
Érvényesség:

    20 17.07.28 -- 15:27 - óráig volt érvényes. Már nem jelentkezhetsz.     .

Cégbemutatás:

Nogea Kft.

Cégünk önálló pénzügyi szolgáltató cég, mely az Aegon Magyarország Zrt. és még 5 bank közvetlen partnere. Huszon éves tapasztalattal bíró csapat, meghatározó szerepet tölt be a magyar pénzvilágban. Kiegészítő tevékenységként foglalkozunk ingatlanértékesítéssel is.

Kiemelkedő támogatások mellet foglalkoztatunk új munkatársakat értékesítési területen több beosztásban. Tanácsadói, vezetői és irodai pozíciók várják a jelentkezőket. Érdemes személyesen tájékozódni a részletekről mert a munkakörök más-más feltételekkel működnek.
Önéletrajz beküldésével lehet pályázni, azok kiértékelése után írásban érkezik interjúra időpont.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!