Földrajzi hely/megye: Budapest
Munkavégzés cím: Budapest, Városliget mellet
Jogviszony: Vállalkozási

Az állásajánlat:

    20 17.08.04 -- 13:12 - óráig lehet jelentkezni

Mobil bankár
Van MunkÁd, De VÁltani Szeretnél?
Akarsz Dolgozni, KitartÓ Vagy, De Nincs Hol?
A MegoldÁs nÁlunK vaN!

Amit kínálunk:

  • Alapfizetést + kiemelt jutalékot

  • Erős, modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúrát

  • sikeres, piacvezető termékeket

  • Magas szintű szakmai képzéseket

  • Folyamatos háttértámogatást, mentorálást

  • Fejlődési és karrier lehetőségek

  • Meglevő ügyfél állományt

Bérezés, juttatások:

  • Alapfizetést

  • + kiemelt jutalékot

Feladatok:

  • Saját lakossági ügyfélkör kialakítása, kiszolgálása,

    valamint az ügyfelek életpálya és pénzügyi tervezése

  • A meglévő ügyfelek naprakész profi szakmai támogatása

  • Folyamatos tanulás, információ feldolgozás

Amit elvárunk:

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

  • Folyamatos fejlődés igénye

  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélközpontúság

  • Biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat, nagy előnyt jelent

  • Közép-, vagy felsőfokú végzettség

  • Egyetemi és főiskolai végzettség

  • Biztosítási, banki értékesítésben szerzett tapasztalat

  • Bármilyen direktértékesítésben szerzett sok éves tapasztalat.

Munkába állás:

Azonnal

Önéletrajzokat a jelentkezéshez csatolva kérem,
illetve személyesen jelentkezni
a +36 30 445 6999 mobil számon lehet.

Elvárt végzettség:

Középfok

Elvárt gyakorlat:

1 év

Számítógép ismeret:

Gyakorlott

A munkavégzés címe:

   Budapest, Városliget mellet

Alkalmazási jogviszony:
   Vállalkozási
Érvényesség:

Cégbemutatás:

Figler

A Groupama Biztosító a Groupama Csoport tagja, amely biztosítási, banki és pénzügyi szolgáltatóként mintegy 13 millió ügyfele és tagja bizalmát élvezi világszerte.

Thanks for the pictures derived from the portfolio: www.istockphoto.com
and:
www.freedigitalphotos.net
Ha Téged nem érdekel ez az állás, azért megosztanád?
Talán ismerősőd éppen ezt az állást keresi. Köszönjük!