Kezdőlap

kattints ide

Alkalmazási jogviszony:
Föállás
Elvárt végzettség:
Alapfok, Szakképesítés nélkül is. Bármilyen tapasztalattal

11. kerületi óvodába dajkát keresünk

Óvodánk dolgozói létszámát bővítjük és ehhez elhivatott, lelkes dajkát keresünk 8 órás munkakörbe.

Helyszín: 11.kerület

Amit kínálunk:

Amit kínálunk: családias légkör, 2  kislétszámú csoport, együttműködő, támogató csapat. Dajkai végzettség nem feltétel.

Bérezés, juttatások:

Bérezés: 308.000 Ft bruttó.
3 hónap próbaidőszak után 338.000 Ft bruttó.

Feladatok:

Dajkai feladatok ellátása a munkaköri leírásban leírtak szerint.

Amit elvárunk:

Önmagára és munkájára igényes, kedves személyiség.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Munkába állás:

2022.08.25.

E-mailben 2022.08.20-ig.

regisztráció nélkül:

Kérdezzen
a hirdetőtől
            vagy: kattints ide
 ha érdekli az állás, de további fontos kérdése van

Elvárt gyakorlat:
1 év
   A hirdetés technikai adatai

Alkalmazási jogviszony:
   Föállás

   A Hirdető/cég:

   Új Budai Alma Mater

Kapcsolattartó:
   Lakatos Gertrúd
A hirdetés megjelenik:

    2022.08.24 -- 09:30 - óráig

A hirdetés időtartama:
   Standard hirdetés 4 hetes